Električna i elektronska merenja

(biomedicinsko inženjerstvo – III semestar)

Predmetni profesor: Doc. dr Boris Antić

Asistenti: MSc. Marina Bulat i BSc. Stefan Mirković

Uslovi za slušanje predmeta: nema

Oblici nastave i način provere znanja:

  • predavanja (0-10 p),
  • laboratorijske vežbe (0-50 p),
  • kolokvijumi (10-20 p + 10-20 p) ili ispit (10-20 p + 10-20 p).

Konsultacije: Videti ovde

Predispitne obaveze: odbranjene laboratorijske vežbe

 

Laboratorijske vežbe

 

Laboratorijske vežbe će se, u zimskom semestru školske 2018/19 godine, održavati u laboratoriji Đ4-1 u zgradi bivšeg Mašinskog instituta u sledećim terminima.

Grupa 1
Ponedeljak, 10:30-13:00
# Indeks Prezime i ime
1 BI 1/2017 Lojaničić Aleksandra
2 BI 2/2017 Jagodić Milica
3 BI 3/2017 Rafailović Jelena
4 BI 4/2017 Obadović Ksenija
5 BI 5/2017 Karpić Nataša
6 BI 6/2017 Balog Dora
7 BI 7/2017 Rašić Ana
8 BI 8/2017 Milovanović Milica
9 BI 9/2017 Dragičević Stefan
10 BI 11/2017 Mandić Sanja
11 BI 13/2017 Kozomora Marijana
12 BI 27/2017 Vinter Aleksandra
Grupa 2
Ponedeljak, 18:15-20:45
# Indeks Prezime i ime
1 BI 10/2017 Kuhar Miron
2 BI 12/2017 Mandarić Igor
3 BI 14/2017 Đurkić Tijana
4 BI 15/2017 Paskaš Aleksandra
5 BI 17/2017 Cvijović Teodora
6 BI 19/2017 Salatić Jelena
7 BI 23/2017 Munjas Nevena
8 BI 24/2017 Krnjić Kristina
9 BI 25/2017 Novaković Bojana
10 BI 34/2017 Savić Marina
11 BI 40/2017 Tomić Dušan
12 BI 53/2017 Perać Sanja
Grupa 3
Utorak, 12:15-14:45
# Indeks Prezime i ime
1 BI 18/2017 Pejčić Nina
2 BI 22/2017 Đurić Stefan
3 BI 26/2017 Savanović Dijana
4 BI 28/2017 Elez Stefan
5 BI 30/2017 Todorović Teodora
6 BI 31/2017 Bančević Dejan
7 BI 32/2017 Stanojević Ksenija
8 BI 33/2017 Spasić Jovana
9 BI 35/2017 Krstić Đorđe
10 BI 36/2017 Jakovljević Sofija
11 BI 38/2017 Tomin Mina
12 BI 61/2017 Crnogorac Jovana
Grupa 4
Četvrtak, 16:30-19:00
# Indeks Prezime i ime
1 BI 16/2017 Zagorčić Nataša
2 BI 29/2017 Radisavljević Stefan
3 BI 43/2017 Miletić Aleksandar
4 BI 44/2017 Tomović Jelena
5 BI 46/2017 Stojanović Milorad
6 BI 47/2017 Vikić Marko
7 BI 50/2017 Jokić Violeta
8 BI 52/2017 Nikolić Andrija
9 BI 54/2017 Ostojić Jovana
10 BI 56/2017 Vasiljević Danijel
11 BI 60/2017 Uzelac Teodora
12    
Grupa 5
Četvrtak, 19:15-21:45
# Indeks Prezime i ime
1 BI 6/2016 Tubić Marko
2 BI 46/2016 Tešanović Tamara
3 BI 47/2016 Stanojević Mira
4 BI 49/2016 Tejić Vladimir
5 BI 58/2016 Miljević David
6    
7    
8    
9    
10    
11    
12    
Grupa 6
Petak, 12:15-14:45
# Indeks Prezime i ime
1 ER 2/2018 Fernández Saro Darío 
2 ER 07/2018 Valdivia Pedro
3 ER 11/2018 Álvarez De Alba Alfonso
4 ER 12/2018 Terraras Negro Julia
5 ER 15/2018 De Parada Rodriguez Alfonso
6    
7    
8    
9    
10    
11    
12    

 

Propuštene vežbe moguće je nadoknaditi u terminima koji su niže navedeni. Obavezna je prijava (rezervacija) termina putem elektronske pošte na adresu profesora. Potrebno je da student proveri koju je vežbu propustio ili koju vežbu planira da propusti zbog drugih obaveza i da se sa informacijom o odabranom terminu, u kome se ta vežba može odraditi, obrati profesoru. Princip dodele termina je prema redosledu prijavljivanja. Termini koji su precrtani su popunjeni.

 

Vežba 1:

  • četvrtak, 22. novembar – grupa 5 (2 mesta)
  • petak, 23. novembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 6. decembar – grupa 5 (2 mesta)
  • petak, 7. decembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 13. decembar – grupa 5 (2. mesta)
  • četvrtak, 20. decembar – grupa 5 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 4 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 5 (2 mesta)

Vežba 2:

  • četvrtak, 29. novembar – grupa 5 (2 mesta)
  • petak, 30. novembar – grupa 6 (2 mesta)
  • petak, 7. decembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 13. decembar – grupa 5 (Álvarez De Alba Pablo, De Parada Rodriguez Alfonso)
  • petak, 14. decembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 20. decembar – grupa 5 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 4 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 5 (2 mesta)

Vežba 3:

  • četvrtak, 22. novembar – grupa 5 (2 mesta)
  • četvrtak, 6. decembar – grupa 5 (2 mesta)
  • petak, 7. decembar – grupa 6 (2 mesta)
  • petak, 14. decembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 20. decembar – grupa 5 (2 mesta)
  • petak, 21. decembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 4 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 5 (2 mesta)

Vežba 4:

  • četvrtak, 22. novembar – grupa 5 (Álvarez De Alba Pablo, De Parada Rodriguez Alfonso)
  • petak, 23. novembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 29. novembar – grupa 5 (2 mesta)
  • četvrtak, 13. decembar – grupa 5 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 4 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 5 (2 mesta)

Vežba 5:

  • četvrtak, 22. novembar – grupa 5 (2 mesta)
  • petak, 23. novembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 29. novembar – grupa 5 (Álvarez De Alba Pablo, De Parada Rodriguez Alfonso)
  • petak, 30. novembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 6. decembar – grupa 5 (2 mesta)
  • petak, 14. decembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 20. decembar – grupa 5 (2 mesta)
  • petak, 21. decembar – grupa 6 (2 mesta)
  • petak, 21. decembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 4 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 5 (2 mesta)

Vežba 6:

  • petak, 23. novembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 29. novembar – grupa 5 (2 mesta)
  • petak, 30. novembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 6. decembar – grupa 5 (Álvarez De Alba Pablo, De Parada Rodriguez Alfonso)
  • petak, 7. decembar – grupa 6 (2 mesta)
  • četvrtak, 13. decembar – grupa 5 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 4 (2 mesta)
  • četvrtak, 27. decembar – grupa 5 (2 mesta)